Müzik Eğitimi Anabilim Dalı tarafından düzenli aralıklarla gerçekleştirilen "Çarşamba Konserleri"nin dördüncüsü 3 Nisan'da gerçekleştirildi. Eğitim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Firdevs Savi Çakar, Eğitim Fakültesi Dekan Yardımcısı Doç. Dr. M. Can Çiftçibaşı'nın katılım sağladığı konserde piyano, keman, çello performansı ile sahne alan öğrenciler dinleyiciye keyifli anlar yaşattı. Çarşamba Konserleri'nin duyurularını Makü Eğitim Fakültesi web sayfası ve sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi
Eğitim Fakültesi
Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi İstiklal Yerleşkesi, 15030 YAKAKÖY/BURDUR
+90 248 213 40 00
+90 248 213 41 60
egitim@mehmetakif.edu.tr
© 2018 Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi