Dr. Abdülkadir Özbek Psikodrama Enstitüsü iş birliği ile öğretim üyemiz Prof. Dr. Zeynep Karataş ve öğrencilerimizle 15 Mart 2024 tarihinde gelecek planları ve geleceğe giden yolda amaç ve planlarını gözden geçirmelerine destek olmak ve gelecekte olmak istedikleri şeyleri oyun yolu ile deneyimledikleri bir psikodrama yolculuğu gerçekleştirmiştir. Öğrencilerimizin etkin katıldıkları ve her anını deneyimledikleri bu çalışma 2 saat sürmüştür.
Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi
Eğitim Fakültesi
Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi İstiklal Yerleşkesi, 15030 YAKAKÖY/BURDUR
+90 248 213 40 00
+90 248 213 41 60
egitim@mehmetakif.edu.tr
© 2018 Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi