2022-2023 Eğitim Öğretim Yılı Bahar Dönemi Akademik Kurul Toplantısı Fakülte Yönetimi ve öğretim elemanlarının katılımı ile gerçekleştirildi.
Fakültemizde yürütülmekte olan çevrimiçi eğitimde dikkat edilmesi gereken hususlar, devam etmekte olan akreditasyon süreci ve bu kapsamda gerçekleştirilmesi planlanan iyileştirmeler, iç ve dış paydaşlar ile gerçekleştirilmesi gereken toplantılar ve etkinlikler, toplumsal katkı başlıklarına yönelik öğretim elemanları ile karşılıklı değerlendirmelerde bulunuldu.
Akademik yükselme göstererek yeni unvan alan öğretim üyelerimize Dekan Prof. Dr. Firdevs SAVİ ÇAKAR tarafından plaket; 24-25 Kasım 2022’de gerçekleştirdiğimiz 6. Başöğretmen Eğitim Kongresi kapsamında atölye düzenleyen hocalarımıza da teşekkür belgeleri verildi. Öğretim elemanlarının eğitim öğretim yılına yönelik görüş ve önerileri alınarak toplantı sona erdi.
Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi
Eğitim Fakültesi
Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi İstiklal Yerleşkesi, 15030 YAKAKÖY/BURDUR
+90 248 213 40 00
+90 248 213 41 60
egitim@mehmetakif.edu.tr
© 2018 Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi